Zahradní oblouk šedá

Tento krásný altánek / oblouk, vyrobený z oceli odolné proti povětrnostním vlivům, je stabilní základem pro růže a další... více informací »
Zahradní oblouk šedá Dekorhome
Značka: vida
8 093 Kč
Přejít do e-shopu
Tento krásný altánek / oblouk, vyrobený z oceli odolné proti povětrnostním vlivům, je stabilní základem pro růže a další...

Tento krásný altánek / oblouk, vyrobený z oceli odolné proti povětrnostním vlivům, je stabilní základem pro růže a další popínavé rostliny. Pergola je ve tvaru altánku, takže nabízí krásné místo k posezení během parných letních dní.
Tento zahradní oblouk lze snadno nainstalovat.
Barva:šedáMateriál:kov (ocel)Rozměry:šířka: 320 cm hloubka: 190 cm výška: 215  cm Hmotnost:25,5 kgDodáváno v demontu.,Tento krásný altánek / oblouk, vyrobený z oceli odolné proti povětrnostním vlivům, je stabilní základem pro růže a další popínavé rostliny. Pergola je ve tvaru altánku, takže nabízí krásné místo k posezení během parných letních dní.
Tento zahradní oblouk lze snadno nainstalovat.
Barva:šedáMateriál:kov (ocel)Rozměry:šířka: 320 cm hloubka: 190 cm výška: 215  cm Hmotnost:25,5 kgDodáváno v demontu.

Unikátní a oblíbený výrobek Zahradní oblouk šedá od populárního výrobce Vida jednoduše můžete sehnat momentálně v naši nabídce za super peníze! Výhodně teď u nás za 8 093 Kč.