OUTLET – Policová skříň RIOMA TYP 08 bílá

Policová skříň RIOMA TYP 08 je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky o síle lamina 22 mm v bílém provedení. Skříňka... více informací »
OUTLET - Policová skříň RIOMA TYP 08 bílá
Značka: Kondela
2 395 Kč
Přejít do e-shopu
Policová skříň RIOMA TYP 08 je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky o síle lamina 22 mm v bílém provedení. Skříňka...

Policová skříň RIOMA TYP 08 je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky o síle lamina 22 mm v bílém provedení. Skříňka je součástí moderní sestavy RIOMA vhodné na zařízení kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností.Poskytuje dostatek úložného prostoru, je rozdělena na dvě samostatné skříňky. Uvnitř celkem 4 police. Kvalitní slovenský výrobek.Výrobek má poškozený obal. Barva: bíláMateriál: DTD laminovanáRozměry: šířka: 50 cm hloubka: 38 cm výška: 182,6 cm  Hmotnost: 47 kgDodáváno v demontu.,Policová skříň RIOMA TYP 08 je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky o síle lamina 22 mm v bílém provedení. Skříňka je součástí moderní sestavy RIOMA vhodné na zařízení kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností.Poskytuje dostatek úložného prostoru, je rozdělena na dvě samostatné skříňky. Uvnitř celkem 4 police. Kvalitní slovenský výrobek.Výrobek má poškozený obal. Barva: bíláMateriál: DTD laminovanáRozměry: šířka: 50 cm hloubka: 38 cm výška: 182,6 cm  Hmotnost: 47 kgDodáváno v demontu.

Oblíbený výrobek OUTLET - Policová skříň RIOMA TYP 08 bílá od výrobce se skvělou pověstí Kondela získáte právě nyní za akční cenu! Cenově vychází na 2 395 Kč.