Zahradní matrace válečka Světle hnědá

Válečka je univerzální matrace pro venkovní i vnitřní použití - na zahradu, k bazénu, na camping, na piknik nebo třeba do... více informací »
Zahradní matrace válečka Světle hnědá
Značka: GALOBE
1 399 Kč
Přejít do e-shopu
Válečka je univerzální matrace pro venkovní i vnitřní použití - na zahradu, k bazénu, na camping, na piknik nebo třeba do...

Válečka je univerzální matrace pro venkovní i vnitřní použití – na zahradu, k bazénu, na camping, na piknik nebo třeba do obýváku k televizi.
Vrchní povrch je nepromokavý a je vybanev zipem, takže lze vnitřní náplň jednoduše vyjmout a vrchní obal vyprat v pračce při 30°C. Válečka je měkká matrace, tak se do ní pořádně zavrtejte a užijte si pořádný relax!Barva:světle hnědátmavě šedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:látka (polyester) Rozměry:šířka: 90 cmhloubka: 135 cmvýška: 12 cmHmotnost:3,5 kg,Válečka je univerzální matrace pro venkovní i vnitřní použití – na zahradu, k bazénu, na camping, na piknik nebo třeba do obýváku k televizi.
Vrchní povrch je nepromokavý a je vybanev zipem, takže lze vnitřní náplň jednoduše vyjmout a vrchní obal vyprat v pračce při 30°C. Válečka je měkká matrace, tak se do ní pořádně zavrtejte a užijte si pořádný relax!Barva:světle hnědátmavě šedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:látka (polyester) Rozměry:šířka: 90 cmhloubka: 135 cmvýška: 12 cmHmotnost:3,5 kg

Kvalitní kus Zahradní matrace válečka Světle hnědá od populární značky GALOBE pohodlně nakoupíte zde teď extra se slevou! Akční cena 1 399 Kč.