Zahradní jídelní set polyratan Hnědá

Tato sada pro 12 osob obsahující 1 stůl, 3 lavičky, 3 židle a 6 polstrů na sedáky se stane ústředním bodem vaší zahrady nebo... více informací »
Zahradní jídelní set polyratan Dekorhome Hnědá
Značka: vidaXL
29 123 Kč
Přejít do e-shopu
Tato sada pro 12 osob obsahující 1 stůl, 3 lavičky, 3 židle a 6 polstrů na sedáky se stane ústředním bodem vaší zahrady nebo...

Tato sada pro 12 osob obsahující 1 stůl, 3 lavičky, 3 židle a 6 polstrů na sedáky se stane ústředním bodem vaší zahrady nebo terasy. Tato sada má velmi robustní ocelový rám pokrytý PE ratanem, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a opotřebení, snadno se čistí a je vhodný pro každodenní použití. Polštáře sedadel jsou velmi pohodlné. Polyesterové potahy polštářů opatřené zipy je snadné vyčistit a je lze je také snadno sejmout a vyprat. S tímto stolem s otočným horním servírovacím stolkem i židlemi lze velmi snadno pohybovat a přenášet je z místa na místo dle vaší potřeby. Doporučujeme soupravu v dešti, sněhu a mrazu přikrýt.Barva:hnědá černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Rozměry stolu:průměr: 160 cm výška: 74 cm Rozměry lavičky:šířka: 145 cm hloubka: 65 cm výška: 88 cm výška sedu: 43 cm Rozměry židle:šířka: 52 cm hloubka: 50 cmvýška: 88 cmvýška sedu: 43 cmMateriál:PE (polyetylenový) ratan / odolný ocelový rám / tkaninaHmotnost:107 kg Dodáváno v demontu. ,Tato sada pro 12 osob obsahující 1 stůl, 3 lavičky, 3 židle a 6 polstrů na sedáky se stane ústředním bodem vaší zahrady nebo terasy. Tato sada má velmi robustní ocelový rám pokrytý PE ratanem, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a opotřebení, snadno se čistí a je vhodný pro každodenní použití. Polštáře sedadel jsou velmi pohodlné. Polyesterové potahy polštářů opatřené zipy je snadné vyčistit a je lze je také snadno sejmout a vyprat. S tímto stolem s otočným horním servírovacím stolkem i židlemi lze velmi snadno pohybovat a přenášet je z místa na místo dle vaší potřeby. Doporučujeme soupravu v dešti, sněhu a mrazu přikrýt.Barva:hnědá černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Rozměry stolu:průměr: 160 cm výška: 74 cm Rozměry lavičky:šířka: 145 cm hloubka: 65 cm výška: 88 cm výška sedu: 43 cm Rozměry židle:šířka: 52 cm hloubka: 50 cmvýška: 88 cmvýška sedu: 43 cmMateriál:PE (polyetylenový) ratan / odolný ocelový rám / tkaninaHmotnost:107 kg Dodáváno v demontu. 

Tento akční kus Zahradní jídelní set polyratan Hnědá od značky vidaXL snadno seženete tady a teď právě se slevou! Nabídka od 29 123 Kč.