Kancelářské křeslo Šedá

Originální křeslo je ideální pro kancelářské prostory i domácí pracovny. Moderní design a pohodlí, které poskytuje,... více informací »
Kancelářské křeslo Dekorhome Šedá
Značka: Invicta
5 510 Kč
Přejít do e-shopu
Originální křeslo je ideální pro kancelářské prostory i domácí pracovny. Moderní design a pohodlí, které poskytuje,...

Originální křeslo je ideální pro kancelářské prostory i domácí pracovny. Moderní design a pohodlí, které poskytuje, vytvářejí perfektní kombinaci. Má hnědé nebo šedé čalounění s efektem broušené kůže z mikrovlákna a plastovou konstrukci na kolečkách. Pohodlné a elegantní kancelářské křeslo bude skvělým a funkčním nábytkem pro vaši pracovnu. Křeslo disponuje nastavitelnou výškou sedu. Barva: hnědášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: mikrovlákno (100% polyester) / plastRozměry: šířka: 68 cmhloubka: 60 cmvýška: 117 – 127 cmšířka sedu: 48 cmhloubka sedu: 46  cmvýška sedu: 48 – 58 cmvýška zádové opěrky: 72 cmvýška područek: 20 cmDodáváno v demontu. ,Originální křeslo je ideální pro kancelářské prostory i domácí pracovny. Moderní design a pohodlí, které poskytuje, vytvářejí perfektní kombinaci. Má hnědé nebo šedé čalounění s efektem broušené kůže z mikrovlákna a plastovou konstrukci na kolečkách. Pohodlné a elegantní kancelářské křeslo bude skvělým a funkčním nábytkem pro vaši pracovnu. Křeslo disponuje nastavitelnou výškou sedu. Barva: hnědášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: mikrovlákno (100% polyester) / plastRozměry: šířka: 68 cmhloubka: 60 cmvýška: 117 – 127 cmšířka sedu: 48 cmhloubka sedu: 46  cmvýška sedu: 48 – 58 cmvýška zádové opěrky: 72 cmvýška područek: 20 cmDodáváno v demontu. 

Tento neodolatelný produkt Kancelářské křeslo Šedá od značky s dobrým jménem Invicta můžete nakoupit v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu! V akci za 5 510 Kč.