Kancelářské křeslo samet Šedá

Vzhled stylové kancelářské židle kombinuje starožitný a moderní design. Její retro provedení podtrhuje vysoké prošívané... více informací »
Kancelářské křeslo samet Dekorhome Šedá
Značka: Invicta
6 350 Kč
Přejít do e-shopu
Vzhled stylové kancelářské židle kombinuje starožitný a moderní design. Její retro provedení podtrhuje vysoké prošívané...

Vzhled stylové kancelářské židle kombinuje starožitný a moderní design. Její retro provedení podtrhuje vysoké prošívané opěradlo ve stylu Chesterfield a pás kovových nýtů zdobících okraje sedadla. Kovový rám je vybaven platovými kolečky, jeho chromová barva a tvar evokují moderní design. Potah sedadla tvoří kvalitní samet, který se snadno udržuje a čistí. Židle je výškově nastavitelná pro dosažení ideálního komfortu sezení, snadno ji přizpůsobíte výšce psacího stolu. Barva: tyrkysovášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: mikrovlákno (100% polyester) / kovRozměry: šířka: 58 cmhloubka: 65 cmvýška: 89 – 97 cmšířka sedu: 47 cmhloubka sedu: 46 cmvýška sedu: 49 – 57 cmvýška zádové opěrky: 50 cmDodáváno v demontu. ,Vzhled stylové kancelářské židle kombinuje starožitný a moderní design. Její retro provedení podtrhuje vysoké prošívané opěradlo ve stylu Chesterfield a pás kovových nýtů zdobících okraje sedadla. Kovový rám je vybaven platovými kolečky, jeho chromová barva a tvar evokují moderní design. Potah sedadla tvoří kvalitní samet, který se snadno udržuje a čistí. Židle je výškově nastavitelná pro dosažení ideálního komfortu sezení, snadno ji přizpůsobíte výšce psacího stolu. Barva: tyrkysovášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: mikrovlákno (100% polyester) / kovRozměry: šířka: 58 cmhloubka: 65 cmvýška: 89 – 97 cmšířka sedu: 47 cmhloubka sedu: 46 cmvýška sedu: 49 – 57 cmvýška zádové opěrky: 50 cmDodáváno v demontu. 

Levný produkt Kancelářské křeslo samet Šedá od značky s dlouholetou tradicí Invicta pohodlně nakoupíte právě teď za výhodnou cenu! V akci za cenu 6 350 Kč.