Sada zahradních lehátek se stolkem GH6532 přírodní / hnědá melanž

Sada zahradních lehátek je skvělá volba pro všechny, kteří ocení relaxaci v tom nejlepším stylu. Sada se skládá ze dvou... více informací »
Sada zahradních lehátek se stolkem GH6532 přírodní / hnědá melanž
Značka: HOME-G
23 900 Kč
Přejít do e-shopu
Sada zahradních lehátek je skvělá volba pro všechny, kteří ocení relaxaci v tom nejlepším stylu. Sada se skládá ze dvou...

Sada zahradních lehátek je skvělá volba pro všechny, kteří ocení relaxaci v tom nejlepším stylu. Sada se skládá ze dvou velkých pohodlných lehátek a příručního stolku. Lehátka z této sady jsou vybavena sedmistupňovým nastavením opěradel. Díky tomu lze místo k odpočinku snadno přizpůsobit individuálním preferencím a aktuálním potřebám, například při opalování nebo čtení.
Lehátka i stolek jsou vyrobeny z lehkého a pevného práškově lakovaného hliníku. Polyratanový oplet zajišťuje vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám a snadno se udržuje v čistotě. Materiál odolává i UV záření a teplotě od +50°C do -10°C. Stolek je opatřen deskou z tvrzeného skla o tloušťce 5 mm.Sada je doplněna měkkým polstrováním – pro maximální pohodlí a kvalitu odpočinku. Lehátka jsou stohovatelná.Barva:přírodní / hnědá melanž  Materiál:polyratan / hliník / polyester Rozměry lehátka:šířka: 64 cmdélka: 210 cmvýška: 54 cm -103 cm / výška závisí na poloze opěradlašířka sedu: 64 cmhloubka sedu: 136 cmvýška sedu: 42 cmšířka opěradla: 57 cmvýška opěradla: 74 cmRozsah nastavení:7 pozicRozměry stolku:šířka: 44 cmdélka: 44 cmvýška: 46 cmRozměry matrací:šířka: 64 cmhloubka: 212 cmvýška: 6 cmNosnost: 150 kgHmotnost:35 kgDodávka obsahuje: 2 lehátka, matrace podle specifikace, stůl se sklemUPOZORNĚNÍ: menší barevné polštářky uvedené na obrázcích nepatří k soupravě a jsou pouze prvkem používaným pro dekoraci,Sada zahradních lehátek je skvělá volba pro všechny, kteří ocení relaxaci v tom nejlepším stylu. Sada se skládá ze dvou velkých pohodlných lehátek a příručního stolku. Lehátka z této sady jsou vybavena sedmistupňovým nastavením opěradel. Díky tomu lze místo k odpočinku snadno přizpůsobit individuálním preferencím a aktuálním potřebám, například při opalování nebo čtení.
Lehátka i stolek jsou vyrobeny z lehkého a pevného práškově lakovaného hliníku. Polyratanový oplet zajišťuje vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám a snadno se udržuje v čistotě. Materiál odolává i UV záření a teplotě od +50°C do -10°C. Stolek je opatřen deskou z tvrzeného skla o tloušťce 5 mm.Sada je doplněna měkkým polstrováním – pro maximální pohodlí a kvalitu odpočinku. Lehátka jsou stohovatelná.Barva:přírodní / hnědá melanž  Materiál:polyratan / hliník / polyester Rozměry lehátka:šířka: 64 cmdélka: 210 cmvýška: 54 cm -103 cm / výška závisí na poloze opěradlašířka sedu: 64 cmhloubka sedu: 136 cmvýška sedu: 42 cmšířka opěradla: 57 cmvýška opěradla: 74 cmRozsah nastavení:7 pozicRozměry stolku:šířka: 44 cmdélka: 44 cmvýška: 46 cmRozměry matrací:šířka: 64 cmhloubka: 212 cmvýška: 6 cmNosnost: 150 kgHmotnost:35 kgDodávka obsahuje: 2 lehátka, matrace podle specifikace, stůl se sklemUPOZORNĚNÍ: menší barevné polštářky uvedené na obrázcích nepatří k soupravě a jsou pouze prvkem používaným pro dekoraci

Nový výrobek Sada zahradních lehátek se stolkem GH6532 přírodní / hnědá melanž od známé společnosti HOME-G snadno můžete sehnat již dnes se slevou. Právě nyní za skvělou cenu 23 900 Kč.