Zahradní lehátko masivní dřevo / látka Krémová

Kdykoli budete cítit, že si potřebujete odpočinout na zahradě nebo na dvorku, toto zahradní lehátko bude skvělou volbou! Tato... více informací »
Zahradní lehátko masivní dřevo / látka Dekorhome Krémová
Značka: vida
5 526 Kč
Přejít do e-shopu
Kdykoli budete cítit, že si potřebujete odpočinout na zahradě nebo na dvorku, toto zahradní lehátko bude skvělou volbou! Tato...

Kdykoli budete cítit, že si potřebujete odpočinout na zahradě nebo na dvorku, toto zahradní lehátko bude skvělou volbou!
Tato zahradní postel má pevný rám z masivního ohýbaného dřeva, takže je stabilní a odolná. Lehátko a polštářek jsou vyrobené z textilu, který se snadno čistí, a je navíc velmi pohodlný. Stříška vás při relaxaci chrání před přímým sluncem.Barva:hnědá / krémováhnědá / antracitVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:masivní ohýbané dřevo / tkanina (100% polyester)Rozměry:šířka: 100 cmdélka: 188,5 cmvýška: 44 cmHmotnost:21,5 kgDodáváno v demontu.,Kdykoli budete cítit, že si potřebujete odpočinout na zahradě nebo na dvorku, toto zahradní lehátko bude skvělou volbou!
Tato zahradní postel má pevný rám z masivního ohýbaného dřeva, takže je stabilní a odolná. Lehátko a polštářek jsou vyrobené z textilu, který se snadno čistí, a je navíc velmi pohodlný. Stříška vás při relaxaci chrání před přímým sluncem.Barva:hnědá / krémováhnědá / antracitVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:masivní ohýbané dřevo / tkanina (100% polyester)Rozměry:šířka: 100 cmdélka: 188,5 cmvýška: 44 cmHmotnost:21,5 kgDodáváno v demontu.

Výjimečný a žádaný výrobek Zahradní lehátko masivní dřevo / látka Krémová od známé společnosti Vida můžete nakoupit u nás teď opravdu levně. Nyní za akční cenu 5 526 Kč.