Zahradní markýza šedá 3×3 m

Volně stojící markýza obsahuje hliníkový roler, hliníkový nosník a hliníková výsuvná ramena. Možnost vysunutí 1,5 metru na... více informací »
Zahradní markýza šedá
Značka: Rojaplast
11 781 Kč
Přejít do e-shopu
Volně stojící markýza obsahuje hliníkový roler, hliníkový nosník a hliníková výsuvná ramena. Možnost vysunutí 1,5 metru na...

Volně stojící markýza obsahuje hliníkový roler, hliníkový nosník a hliníková výsuvná ramena. Možnost vysunutí 1,5 metru na každou stranu.
Plachta vyrobena z polyesteru 280g. Markýza je ovládaná pomocí kličky a nabízí dostatečný prostor pro umístění velkého množství zahradního nábytku.
Dostatečné krytí před slunečním zářením.
Stojany markýzy je zapotřebí na každé straně zatížit dlaždicemi.Barva:šedá (P4512)Materiál:polyester 280g / hliník s práškovým nástřikemRozměry:šířka: 295 / 395 cmhloubka: 300 cmMarkízu nabízíme ve třech rozměrech. Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Hmotnost:50 / 57 kgDodáváno v demontu. ,Volně stojící markýza obsahuje hliníkový roler, hliníkový nosník a hliníková výsuvná ramena. Možnost vysunutí 1,5 metru na každou stranu.
Plachta vyrobena z polyesteru 280g. Markýza je ovládaná pomocí kličky a nabízí dostatečný prostor pro umístění velkého množství zahradního nábytku.
Dostatečné krytí před slunečním zářením.
Stojany markýzy je zapotřebí na každé straně zatížit dlaždicemi.Barva:šedá (P4512)Materiál:polyester 280g / hliník s práškovým nástřikemRozměry:šířka: 295 / 395 cmhloubka: 300 cmMarkízu nabízíme ve třech rozměrech. Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Hmotnost:50 / 57 kgDodáváno v demontu. 

Levný produkt Zahradní markýza šedá 3x3 m od této skvělé značky Rojaplast snadno najdete právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Nyní za 11 781 Kč.