Zahradní lavička s truhlíky dřevo Šedá

Tyto truhlíky spojené lavičkou, které se mohou pochlubit jedinečným designem, budou zároveň dekorativním i praktickým doplňkem... více informací »
Zahradní lavička s truhlíky dřevo Dekorhome Šedá
Značka: vida
6 691 Kč
Přejít do e-shopu
Tyto truhlíky spojené lavičkou, které se mohou pochlubit jedinečným designem, budou zároveň dekorativním i praktickým doplňkem...

Tyto truhlíky spojené lavičkou, které se mohou pochlubit jedinečným designem, budou zároveň dekorativním i praktickým doplňkem do vaší zahrady.
Tento výrobek je kombinací setu dvou květináčů a lavičky. Lavička má maximální nosnost. 200 kg.
Rostliny nejsou součástí balení.
Barva: bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní borové dřevoRozměry: šířka: 188 cm hloubka: 40 cmvýška: 40 cm Nosnost:200 kgHmotnost: 14,6 kgDodáváno v demontu.,Tyto truhlíky spojené lavičkou, které se mohou pochlubit jedinečným designem, budou zároveň dekorativním i praktickým doplňkem do vaší zahrady.
Tento výrobek je kombinací setu dvou květináčů a lavičky. Lavička má maximální nosnost. 200 kg.
Rostliny nejsou součástí balení.
Barva: bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní borové dřevoRozměry: šířka: 188 cm hloubka: 40 cmvýška: 40 cm Nosnost:200 kgHmotnost: 14,6 kgDodáváno v demontu.

Kvalitní a oblíbený produkt Zahradní lavička s truhlíky dřevo Šedá od výrobce s dlouholetou historií Vida jde sehnat v aktuální nabídce opravdu levně. Akční ceny od 6 691 Kč.