Ohniště LAKI Ø 66 cm černá

Praktické ohniště na terasu Vašeho bytu či na travnatou loučku vaší chalupy.Vzhledem ke třem nosným opěrkám se nemusíte bát... více informací »
Ohniště LAKI Ø 66 cm černá
Značka: Rojaplast
2 244 Kč
Přejít do e-shopu
Praktické ohniště na terasu Vašeho bytu či na travnatou loučku vaší chalupy.Vzhledem ke třem nosným opěrkám se nemusíte bát...

Praktické ohniště na terasu Vašeho bytu či na travnatou loučku vaší chalupy.Vzhledem ke třem nosným opěrkám se nemusíte bát žárem spálené trávy a vypálených kruhů.Z nádoby lze snadno vysypat a setřít popel ze spáleného dřeva, připečeného jídla či marinády a oleje.Skvělá pomůcka k úpravě zeleniny i masa pro zahájení letošní grilovací sezóny.
Mísa ohniště o tloušťce 1mm, Ø 66 cm a výšce 19 cm je potažena porcelánovým smaltem. 
Barva: černáMateriál: kov s práškovou barvou / smaltRozměry lehátka: šířka: 66 cmhloubka: 66 cmvýška: 30 cmHmotnost: 5,5 kgDodáváno v demontu.,Praktické ohniště na terasu Vašeho bytu či na travnatou loučku vaší chalupy.Vzhledem ke třem nosným opěrkám se nemusíte bát žárem spálené trávy a vypálených kruhů.Z nádoby lze snadno vysypat a setřít popel ze spáleného dřeva, připečeného jídla či marinády a oleje.Skvělá pomůcka k úpravě zeleniny i masa pro zahájení letošní grilovací sezóny.
Mísa ohniště o tloušťce 1mm, Ø 66 cm a výšce 19 cm je potažena porcelánovým smaltem. 
Barva: černáMateriál: kov s práškovou barvou / smaltRozměry lehátka: šířka: 66 cmhloubka: 66 cmvýška: 30 cmHmotnost: 5,5 kgDodáváno v demontu.

Tento kvalitní a levný produkt Ohniště LAKI Ø 66 cm černá od společnosti s předním postavením na trhu Rojaplast lze zakoupit zrovna za parádní cenu! Právě teď jen za 2 244 Kč.