Otočné křeslo samet Smaragdová

Otočné křeslo s vysokým opěradlem a širokými opěrkami vás pohodlně usadí i na delší dobu. Krásné odpočinkové křeslo k... více informací »
Otočné křeslo samet Dekorhome Smaragdová
Značka: Invicta
7 730 Kč
Přejít do e-shopu
Otočné křeslo s vysokým opěradlem a širokými opěrkami vás pohodlně usadí i na delší dobu. Krásné odpočinkové křeslo k...

Otočné křeslo s vysokým opěradlem a širokými opěrkami vás pohodlně usadí i na delší dobu. Krásné odpočinkové křeslo k psacímu stolu či toaletnímu stolku. Sedací část je potažena sametem a prošitá knoflíky. Materiál se snadno čistí a udržuje. Podstavec s křížovou základnou je vyroben z kovu v chromovaném provedení.Nosnost křesla je max. 130kg. Křeslo je pomocí boční páčky výškově nastavitelné. Barva: smaragdovášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: samet (100% polyester) / chromRozměry: šířka: 72 cmhloubka: 80 cmvýška: 100 – 110 cmšířka sedu: 45 cmhloubka sedu: 54 cmvýška sedu: 46 – 56 cmvýška zádové opěrky: 60 cmvýška područek: 22 cmDodáváno v demontu. ,Otočné křeslo s vysokým opěradlem a širokými opěrkami vás pohodlně usadí i na delší dobu. Krásné odpočinkové křeslo k psacímu stolu či toaletnímu stolku. Sedací část je potažena sametem a prošitá knoflíky. Materiál se snadno čistí a udržuje. Podstavec s křížovou základnou je vyroben z kovu v chromovaném provedení.Nosnost křesla je max. 130kg. Křeslo je pomocí boční páčky výškově nastavitelné. Barva: smaragdovášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: samet (100% polyester) / chromRozměry: šířka: 72 cmhloubka: 80 cmvýška: 100 – 110 cmšířka sedu: 45 cmhloubka sedu: 54 cmvýška sedu: 46 – 56 cmvýška zádové opěrky: 60 cmvýška područek: 22 cmDodáváno v demontu. 

Akční a ve slevě produkt Otočné křeslo samet Smaragdová od společnosti s úžasnou pověstí Invicta najdete zde za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně v akci za 7 730 Kč.