Kancelářské křeslo samet Hořčicová

Stylové kancelářské křeslo s tlustým sedákem a čalouněním zad se inspiruje elegantním a nadčasovým designem. Zádová opěrka... více informací »
Kancelářské křeslo samet Dekorhome Hořčicová
Značka: Invicta
4 980 Kč
Přejít do e-shopu
Stylové kancelářské křeslo s tlustým sedákem a čalouněním zad se inspiruje elegantním a nadčasovým designem. Zádová opěrka...

Stylové kancelářské křeslo s tlustým sedákem a čalouněním zad se inspiruje elegantním a nadčasovým designem. Zádová opěrka a područky se pyšní dekorativním prošíváním. Kovová základna s vysoce kvalitními lehkými koly poskytuje dokonalý kontrast k sedadlu, které je pokryto vysoce kvalitním mikrovláknem. Výhodou je nastavitelná výška, abyste mohli křeslo přizpůsobit svým potřebám. Křeslo nabízíme v několika barevných variantách. Barva: hořčicově žlutátmavě zelenášedohnědá taupešedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: sametová látka (100% polyester) / kovRozměry: šířka: 60 cmhloubka: 65 cmvýška: 80 – 89 cmšířka sedu: 43 cmhloubka sedu: 43 cmvýška sedu: 46 – 55 cmvýška zádové opěrky: 39 cmvýška područek: 18 cmDodáváno v demontu. ,Stylové kancelářské křeslo s tlustým sedákem a čalouněním zad se inspiruje elegantním a nadčasovým designem. Zádová opěrka a područky se pyšní dekorativním prošíváním. Kovová základna s vysoce kvalitními lehkými koly poskytuje dokonalý kontrast k sedadlu, které je pokryto vysoce kvalitním mikrovláknem. Výhodou je nastavitelná výška, abyste mohli křeslo přizpůsobit svým potřebám. Křeslo nabízíme v několika barevných variantách. Barva: hořčicově žlutátmavě zelenášedohnědá taupešedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: sametová látka (100% polyester) / kovRozměry: šířka: 60 cmhloubka: 65 cmvýška: 80 – 89 cmšířka sedu: 43 cmhloubka sedu: 43 cmvýška sedu: 46 – 55 cmvýška zádové opěrky: 39 cmvýška područek: 18 cmDodáváno v demontu. 

Tento vynikající kus Kancelářské křeslo samet Hořčicová od populární značky Invicta jednoduše můžete najít v naší online nabídce extra se slevou! Levně za 4 980 Kč.