Dětské závěsné křeslo Modrá

Dětské houpací křeslo poskytuje dětem klidné, příjemné a uklidňující místo, kde mohou pohodlně relaxovat. Závěsné houpací... více informací »
Dětské závěsné křeslo Dekorhome Modrá
Značka: vida
1 257 Kč
Přejít do e-shopu
Dětské houpací křeslo poskytuje dětem klidné, příjemné a uklidňující místo, kde mohou pohodlně relaxovat. Závěsné houpací...

Dětské houpací křeslo poskytuje dětem klidné, příjemné a uklidňující místo, kde mohou pohodlně relaxovat.
Závěsné houpací křeslo je vyrobeno z padákové tkaniny, takže je mimořádně odolné a skvěle poslouží při čtení, sledování televize nebo poslechu hudby. Dodává se s odnímatelným polštářem, který se dá jednoduše vyndat. Závěsná houpačka ušetří v dětském pokoji spoustu místa. Má nosnost až 80 kg a je vhodná pro děti od 3 let. A co víc, pomáhá rozvíjet smysl pro rovnováhu a vnímání těla, což vašemu dítěti pomůže v koordinaci a kreativitě.Barva: modrázelenáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: padáková tkanina / polyesterRozměry: šířka: 70 cmhloubka: 70 cmvýška: 145 cmpožadovaná minimální výška: 200 cmNosnost: 80 kgHmotnost: 1,5 kg,Dětské houpací křeslo poskytuje dětem klidné, příjemné a uklidňující místo, kde mohou pohodlně relaxovat.
Závěsné houpací křeslo je vyrobeno z padákové tkaniny, takže je mimořádně odolné a skvěle poslouží při čtení, sledování televize nebo poslechu hudby. Dodává se s odnímatelným polštářem, který se dá jednoduše vyndat. Závěsná houpačka ušetří v dětském pokoji spoustu místa. Má nosnost až 80 kg a je vhodná pro děti od 3 let. A co víc, pomáhá rozvíjet smysl pro rovnováhu a vnímání těla, což vašemu dítěti pomůže v koordinaci a kreativitě.Barva: modrázelenáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: padáková tkanina / polyesterRozměry: šířka: 70 cmhloubka: 70 cmvýška: 145 cmpožadovaná minimální výška: 200 cmNosnost: 80 kgHmotnost: 1,5 kg

Tento neodolatelný výrobek Dětské závěsné křeslo Modrá od přední společnosti Vida snadno můžete najít v naší nabídce ve výprodejové akci. Akční ceny již od 1 257 Kč.