Uzamykatelná kancelářská skříň kov Zelená

Tato uzamykatelná skříň se vyznačuje moderním designem, takže se stane skvělým dekorativním doplňkem každé místnosti nebo... více informací »
Uzamykatelná kancelářská skříň kov Dekorhome
Značka: vidaXL
6 252 Kč
Přejít do e-shopu
Tato uzamykatelná skříň se vyznačuje moderním designem, takže se stane skvělým dekorativním doplňkem každé místnosti nebo...

Tato uzamykatelná skříň se vyznačuje moderním designem, takže se stane skvělým dekorativním doplňkem každé místnosti nebo kanceláře.
Skříňka je vyrobena z oceli, takže je odolná a snadno se čistí. Tento úložný organizér se zámky nabízí spoustu úložného prostoru pro nejrůznější předměty, jako je obuv, tašky, knihy, složky atd. Skříňka se skvěle hodí do škol i kanceláří na skladování různých věcí.Barva:červená / světle šedámodrá / světle šedázelená / světle šedásvětle šedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:ocelRozměry:šířka: 90 cmhloubka: 45 cmvýška: 92,5 cmNosnost: police: 10 kgskříň: 90 kgHmotnost:27,7 kgDodáváno v demontu.,Tato uzamykatelná skříň se vyznačuje moderním designem, takže se stane skvělým dekorativním doplňkem každé místnosti nebo kanceláře.
Skříňka je vyrobena z oceli, takže je odolná a snadno se čistí. Tento úložný organizér se zámky nabízí spoustu úložného prostoru pro nejrůznější předměty, jako je obuv, tašky, knihy, složky atd. Skříňka se skvěle hodí do škol i kanceláří na skladování různých věcí.Barva:červená / světle šedámodrá / světle šedázelená / světle šedásvětle šedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:ocelRozměry:šířka: 90 cmhloubka: 45 cmvýška: 92,5 cmNosnost: police: 10 kgskříň: 90 kgHmotnost:27,7 kgDodáváno v demontu.

Akční a ve slevě produkt Uzamykatelná kancelářská skříň kov Zelená od populární značky vidaXL naleznete tady teď levně. Teď za akční cenu 6 252 Kč.