Konferenční stolek samet / dřevo Světle šedá

Tento sametový konferenční stolek se pyšní elegantním designem, který vnese do vašeho interiéru nádech luxusu. Konferenční... více informací »
Konferenční stolek světle šedý samet / dřevo Dekorhome - POSLEDNÍ KUS
Značka: vidaXL
2 603 Kč
Přejít do e-shopu
Tento sametový konferenční stolek se pyšní elegantním designem, který vnese do vašeho interiéru nádech luxusu. Konferenční...

Tento sametový konferenční stolek se pyšní elegantním designem, který vnese do vašeho interiéru nádech luxusu.
Konferenční stolek byl mistrně zhotoven ze sametové látky a masivního borového dřeva, je tedy velmi odolný vůči opotřebení. Sametový stolek má dvě zásuvky, které snadno otevřete i zavřete a ve kterých najdete spoustu místa k uspořádání nejrůznějších menších předmětů, abyste je měli neustále po ruce. Stolek můžete také použít jako odkládací skříňku nebo lavičku. Sestavení stolku je jednoduché.Barva: zelenásvětle šedátmavě šedášedozelenáhnědátmavě hnědáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: samet / masivní borové dřevoRozměry: šířka: 80 cmhloubka: 40 cmvýška: 46 cmHmotnost: 13,4 kgDodáváno v demontu. ,Tento sametový konferenční stolek se pyšní elegantním designem, který vnese do vašeho interiéru nádech luxusu.
Konferenční stolek byl mistrně zhotoven ze sametové látky a masivního borového dřeva, je tedy velmi odolný vůči opotřebení. Sametový stolek má dvě zásuvky, které snadno otevřete i zavřete a ve kterých najdete spoustu místa k uspořádání nejrůznějších menších předmětů, abyste je měli neustále po ruce. Stolek můžete také použít jako odkládací skříňku nebo lavičku. Sestavení stolku je jednoduché.Barva: zelenásvětle šedátmavě šedášedozelenáhnědátmavě hnědáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: samet / masivní borové dřevoRozměry: šířka: 80 cmhloubka: 40 cmvýška: 46 cmHmotnost: 13,4 kgDodáváno v demontu. 

Tento akční a ve slevě kus Konferenční stolek samet / dřevo Světle šedá od top výrobce vidaXL snadno pořídíte právě nyní skutečně levně. Akční ceny již od 2 603 Kč.