Kancelářská židle KA-V507 ekokůže / plast – POSLEDNÍ KUS

Designová kancelářská židle je čalouněná červenou / černou ekokůží s černým prošitím a s prvky potaženými látkou MESH... více informací »
Kancelářská židle KA-V507 ekokůže / plast - POSLEDNÍ KUS
Značka: Autronic
3 390 Kč
Přejít do e-shopu
Designová kancelářská židle je čalouněná červenou / černou ekokůží s černým prošitím a s prvky potaženými látkou MESH...

Designová kancelářská židle je čalouněná červenou / černou ekokůží s černým prošitím a s prvky potaženými látkou MESH černé barvy. Opěráka má dva průřezové otvory potažené černou látkou MESH, usnadňují manipulaci se židlí. Pohodlné pevné plastové područky stříbrné barvy s příjemným polstrováním čalouněným jemnou černou ekokůží. Židle má tvrzený plastový kříž šedé barvy s protiskluzovými prvky z černého plastu a s platovými kolečky vhodnými na koberce. Díky kvalitnímu pístu je židle výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a s velkým plastovým šroubem upravujícím tuhost pohupu, který se nachází pod sedákem. Barva:černá / červenáMateriál:plast / látka / ekokůžeRozměry:šířka: 66 cm hloubka: 71 cm výška: 113 – 123 cmšířka sedu: 50 cmvýška sedu: 45 – 55 cmhloubka sedu: 49 cmNosnost:130 kgHmotnost:17 kg  Dodávána v demontu.,Designová kancelářská židle je čalouněná červenou / černou ekokůží s černým prošitím a s prvky potaženými látkou MESH černé barvy. Opěráka má dva průřezové otvory potažené černou látkou MESH, usnadňují manipulaci se židlí. Pohodlné pevné plastové područky stříbrné barvy s příjemným polstrováním čalouněným jemnou černou ekokůží. Židle má tvrzený plastový kříž šedé barvy s protiskluzovými prvky z černého plastu a s platovými kolečky vhodnými na koberce. Díky kvalitnímu pístu je židle výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a s velkým plastovým šroubem upravujícím tuhost pohupu, který se nachází pod sedákem. Barva:černá / červenáMateriál:plast / látka / ekokůžeRozměry:šířka: 66 cm hloubka: 71 cm výška: 113 – 123 cmšířka sedu: 50 cmvýška sedu: 45 – 55 cmhloubka sedu: 49 cmNosnost:130 kgHmotnost:17 kg  Dodávána v demontu.

Oblíbený a akční produkt Kancelářská židle KA-V507 ekokůže / plast - POSLEDNÍ KUS od výrobce s dobrým jménem Autronic snadno můžete pořídit zde teď ve výprodejové akci. Zrovna nyní za cenu 3 390 Kč.