Zahradní stůl akáciové dřevo 88x88x74 cm

Vychutnejte si spolu s rodinou a přáteli vynikající jídlo na čerstvém vzduchu okolo našeho jídelního stolu! Dřevěný stůl... více informací »
Zahradní stůl akáciové dřevo Dekorhome 88x88x74 cm
Značka: vidaXL
4 382 Kč
Přejít do e-shopu
Vychutnejte si spolu s rodinou a přáteli vynikající jídlo na čerstvém vzduchu okolo našeho jídelního stolu! Dřevěný stůl...

Vychutnejte si spolu s rodinou a přáteli vynikající jídlo na čerstvém vzduchu okolo našeho jídelního stolu! Dřevěný stůl vnese na váš dvorek, zahradu nebo terasu dotek rustikálního kouzla.
Zahradní stůl je vyrobený z masivního akáciového dřeva s olejovou povrchovou úpravou. Je pevný, odolný a nenáročný na údržbu. Má nadčasový design a ladí snad s každým stylem zařízení.
Jídelní stůl se snadno sestavuje.Barva:akácieMateriál:masivní akáciové dřevoRozměry:šířka: 88 / 150 / 215 cmhloubka: 88 / 90 cmvýška: 74 cmVýběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Hmotnost:16,5 / 19,4 / 27,9 kgDodáváno v demontu.,Vychutnejte si spolu s rodinou a přáteli vynikající jídlo na čerstvém vzduchu okolo našeho jídelního stolu! Dřevěný stůl vnese na váš dvorek, zahradu nebo terasu dotek rustikálního kouzla.
Zahradní stůl je vyrobený z masivního akáciového dřeva s olejovou povrchovou úpravou. Je pevný, odolný a nenáročný na údržbu. Má nadčasový design a ladí snad s každým stylem zařízení.
Jídelní stůl se snadno sestavuje.Barva:akácieMateriál:masivní akáciové dřevoRozměry:šířka: 88 / 150 / 215 cmhloubka: 88 / 90 cmvýška: 74 cmVýběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Hmotnost:16,5 / 19,4 / 27,9 kgDodáváno v demontu.

Tento kvalitní a levný kus Zahradní stůl akáciové dřevo 88x88x74 cm od skvělého výrobce vidaXL je k dostání momentálně v naši nabídce extra se slevou! Akční cena od 4 382 Kč.